سوالات متداول

لطفا ابتدا پاسخ سوالات رایج قبلی را بخوانید، اگر پاسخ مورد نظر خود را پیدا نکردید، سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهیم. سوالات متداول زیر را کاربران ما در بازه های زمانی متفاوتی پرسیده اند و کارشناسان پاسخ داده اند.

سوالات رایج

پر تکرارترین سوالات در مورد خدمات ما

آیا کراتین باعث ریزش مو می شود؟

کراتین یکی از عناصر تشکیل دهنده ی مو می باشد، وجود کراتین در موها، به استحکام و لطافت موها کمک می کند. هر چی میزان کراتین موجود در مو بیشتر باشد، نرمی و لطافت و انسجام بیشتری در مو شاهد هستیم.
گاها رشد سریعتر مو در افرادی که کراتین کرده اند، به وضوح مشاهده می شود.
کراتینه باید توسط متخصص انجام شود در غیر اینصورت می‌تواند باعث ریزش مو شود.

بهترین روش برای پوشش سفیدی چه روشی است؟

بهترین روش،هایلایت نود درصد می باشد. زیرا لایتها باعث ایجاد خطای دید می‌شوند و در واقع جداسازی هایلایت و سفیدی توسط چشم امکان‌پذیر نیست. در واقع شما نمی توانید‌ تشخیص دهید کدام تار مو سفید و کدام تار مو لایت شده است و تا مدت ها از شر رنگ کردن سفیدی ها خلاص می شوید.

تفاوت آمبره و بالیاژ و سامبره در چه چیزی است؟

در تکنیک آمبره، موها از ریشه تیره و در وسط مو‌ تیره و روشن و در انتها، یکباره روشن می شود. در تکنیک آمبره، مو نباید هیچ گونه خط و مرزی داشته باشد.

در تکنیک بالیاژ، علاوه بر اینکه در مو روشنی دیده می شود، تیرگی هم دیده میشود در واقع چیزی شبیه مش یا هایلایت است با این تفاوت که بالیاژ، تکنیک بسیار نچرال تر و طبیعی تری از هایلایت یا مش می باشد و مناسب افرادی است که کارهای دخترانه و نچرال می پسندند.

تکنیک سامبره:
این تکنیک شبیه آمبره می باشد، با این تفاوت که تعداد زیادی لایت ریز از ریشه خواهید داشت.