سوالات متداول

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. سوالات متداول

کراتین یکی از عناصر تشکیل دهنده ی مو می باشد، وجود کراتین در موها، به استحکام و لطافت موها کمک می کند. هر چی میزان کراتین موجود در مو بیشتر باشد، نرمی و لطافت و انسجام بیشتری در مو شاهد هستیم. گاها رشد سریعتر مو در افرادی که کراتین کرده اند، به وضوح مشاهده می شود. کراتینه باید توسط متخصص انجام شود در غیر اینصورت می‌تواند باعث ریزش مو شود.

بهترین روش،هایلایت نود درصد می باشد. زیرا لایتها باعث ایجاد خطای دید می‌شوند و در واقع جداسازی هایلایت و سفیدی توسط چشم امکان‌پذیر نیست. در واقع شما نمی توانید‌ تشخیص دهید کدام تار مو سفید و کدام تار مو لایت شده است و تا مدت ها از شر رنگ کردن سفیدی ها خلاص می شوید.

در تکنیک آمبره، موها از ریشه تیره و در وسط مو‌ تیره و روشن و در انتها، یکباره روشن می شود. در تکنیک آمبره، مو نباید هیچ گونه خط و مرزی داشته باشد. در تکنیک بالیاژ، علاوه بر اینکه در مو روشنی دیده می شود، تیرگی هم دیده میشود در واقع چیزی شبیه مش یا هایلایت است با این تفاوت که بالیاژ، تکنیک بسیار نچرال تر و طبیعی تری از هایلایت یا مش می باشد و مناسب افرادی است که کارهای دخترانه و نچرال می پسندند. تکنیک سامبره: این تکنیک شبیه آمبره می باشد، با این تفاوت که تعداد زیادی لایت ریز از ریشه خواهید داشت.

واتساپ آموزشگاه فرشته نرجسی
ارسال در واتساپ